O mnie

Od ponad 20 lat na rynku

Profesjonalni tłumacze języka angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, czeskiego, ukraińskiego, włoskiego, słowackiego, słoweńskiego, niderlandzkiego, duńskiego, szwedzkiego, norweskiego, greckiego, portugalskiego, węgierskiego, bułgarskiego, rumuńskiego, chorwackiego, tureckiego, chińskiego, japońskiego, albańskiego, arabskiego, fińskiego, łotewskiego, litewskiego, estońskiego, białoruskiego, z wieloletnim doświadczeniem. Wykonujemy tłumaczenia przysięgłe, techniczne i biznesowe, specjalistyczne. Tłumaczymy dokumenty do rejestracji pojazdów w atrakcyjnej cenie.
Oferujemy atrakcyjne ceny i terminy

 

Pragniemy podzielić się znajomością tych języków, ale przede wszystkim wiedzą i fascynacją językami obcymi. Tłumaczenia wykonujemy profesjonalnie w korzystnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z oferta tłumaczenia dokumentów samochodowych

Tłumaczenia pisemne i ustne, zwykłe i uwierzytelnione ( przysięgłe) na języki:angielski, rosyjski, hiszpański, francuski, niemiecki, czeski, ukraiński, włoski, słowacki, słoweński, niderlandzki, duński, szwedzki, norweski, grecki, portugalski, węgierski, bułgarski, rumuński, chorwacki, turecki, chiński, japoński, albański, arabski, fiński, łotewski, litewski, estoński, białoruski. To nasza oferta skierowana do Państwa.

 

Niskie ceny, Konkurencyjne terminy, Doświadczenie w tłumaczeniach dokumentów samochodowych, CV, instrukcji, opisów, itp.

Wybierz współpracę z kompetentnym fachowcem

Jesteśmy zespołem doświadczonych tłumaczy zwykłych i tłumaczy przysięgłych z wieloletnim doświadczeniem, od ponad 20 lat wykonujemy dla Państwa tłumaczenia na wszystkie języki obce, w tym literatury. Na rynku hiszpańskojęzycznym znajdują się książki i artykuły naszego tłumaczenia. Cechuje nas profesjonalizm oraz ekspresowe terminy. Wykonujemy zarówno tłumaczenia zwykłe, przysięgłe jak i specjalistyczne z języka angielskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego, francuskiego, niemieckiego, czeskiego, ukraińskiego, włoskiego, słowackiego, słoweńskiego, niderlandzkiego, duńskiego, szwedzkiego, norweskiego, greckiego, portugalskiego, węgierskiego, bułgarskiego, rumuńskiego, chorwackiego, tureckiego, chińskiego, japońskiego, albańskiego, arabskiego, fińskiego, łotewskiego, litewskiego, estońskiego, białoruskiego. Ponadto proponujemy doradztwo międzynarodowe dla firm i Klientów indywidualnych oraz pomoc w dotarciu na rynek obcokrajowy. Istnieją dwa pola kontaktu: online (e-mail lub za pomocą formularza kontaktowego) i osobisty – w biurze w Świdnicy. Warto dodać, że swoje usługi świadczymy dla osób z całej Polski. Od ponad 17 lat dbamy o zadowolenie Klientów. Wykonaliśmy już ponad 10.000 tłumaczeń ustnych i pisemnych dla instytucji państwowych, organizacji, firm, spółek także dla Klientów indywidualnych.

 

Przydatne poradniki: