Cennik

Profesjonalny tłumacz języka hiszpańskiego – Jolanta Gładysz-Kuczyńska

Oraz tłumacz języka niemieckiego.

Tłumaczeniami zajmujemy się od roku 1999. Wyceny tłumaczenia z języka hiszpańskiego, niemieckiego na polski i odwrotnie dokonuje na podstawie strony rozliczeniowej liczącej 1800 znaków ze spacjami, a nie 1600 czy 1500 jak to bywa u konkurencji. Stawka ustalana jest indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia, stopnia specjalizacji tekstu, a także terminu realizacji zlecenia.

Poza standardowymi tłumaczeniami pisemnymi wykonujemy również między innymi tłumaczenia ustne, przemysłowe z języka hiszpańskiego, niemieckiego, jak też tłumaczenia literatury hiszpańskiej. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na stworzeniu CV po hiszpańsku, niemiecku, czy przełożeniu technicznej dokumentacji, skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci dogodną ofertę. Istnieje także możliwość przesłania tekstu drogą mailową w celu przeprowadzenia tłumaczenia online.

Gwarantujemy szybką i bezpłatną wycenę. W przypadku jednorazowych zleceń, powyżej pięciu stron, istnieje możliwość negocjacji ceny. Zachęcam do kontaktu.